сделать стартовой    в избранное
<?=SITE_NAME?>

Главная / Мнение /Брати Капранови: Охочих наслідувати Охлобистіна вже не буде
Под Донецком прошли 20 грузовиков террористов

Брати Капранови: Охочих наслідувати Охлобистіна вже не буде Под Донецком прошли 20 грузовиков террористов

вторник, 09 декабря 2014 21:18:40

Заборона фільмів з Іваном Охлобистіним — це правильний крок в умовах інформаційної війни між Росією і Україною.

Бо теза, що замість заборон треба краще знімати своє кіно не працює, тому що на кожну гарну книжку чи фільм знайдеться ще краща.

Але головний аргумент — це те, що в майбутньому російські виконавці та актери не зможуть поводитись як Охлобистін чи Пореченков, така поведінка дуже дорого коштує продюсерам.

Тому єдиний вихід і є забороняти в Україні зірок, які засвітилися з терористами, саме таку думку мають українські письменники Брати Капранови.

Докладніше щодо заборони Охлобистіна. Зараз московські продюсери проводять профілактичні розмови із зірками, що знімалися у їхніх фільмах, щоб вони не проявляли свою позицію так екстравагантно.

А у нових контрактах на зйомки навіть включають такий пункт. Бо наші заборони боляче б'ють по кишені продюсерів. Отже надалі охочих наслідувати Охлобистіна чи Порєчєнкова вже не буде. Це одна з причин, чому ми голосували за, і чому треба було заборонити ці фільми, хоч ми не є прихильниками заборон.

Фільми з Охлобистіним не мають антиукраїнського підгрунтя. Але зараз іде війна. А будь-яка збройна війна починається з інформаційної, і у інформаційній війні кількість показів тої чи іншої персони — це калібр зброї. Нашої чи їхньої. Ото й все.

На засіданні експертної ради довелося почути улюблене: «Треба не забороняти, а знімати краще». Цю блювоту вже 15 років чуємо на свою адресу: мовляв, якщо українські письменники будуть писати добрі книжки, то російські ніхто не читатиме.

У мистецтві немає абсолютної першості. На кожну добру книжку знайдеться краща, на погану — гірша, і на кожну книжку свій читач. Якщо читають Костенко, це не означає, що не читають Акуніна. Теза не лабає.

var begun_auto_pad = 200004088; var begun_block_id = 200083370;

источник: Подробности, Подробности

« назад

HTML код:
 • копировать HTML код
 • смотреть
  BB код (код для форумов):
 • копировать код для форумов
 • смотреть
 • Последние новости:

  Читать по теме:

  Права на сайт World & News © 2006
  Новости принадлежат их авторам.